Informace k zápisu do MŠ

Milí rodiče,vzhledem k současné situaci může dojít ještě ke změnám u zápisu dětí do MŠ. Sledujte prosím naše webové stránky.                                                                                              Děkuji s pozdravem Eliška Sekotová Zápis dětí do MŠ - plakátek.pdf chcete vědět víc?

Zápis do Základní školy K. V. Raise Lázně Bělohrad

Vážení rodiče, podrobné informace k zápisu dětí do první třídy naleznete na webových stránkách - www.zslb.cz  chcete vědět víc?

Sdělení pro rodiče - úplata za předškolní vzdělávání

Za měsíc březen bude úplata za předškolní vzdělávání ponížena o poměrnou část, kdy byla naše MŠ uzavřena. Po dobu uzavření naší mateřské školy se úplata za předškolní vzdělávání po dohodě se zřizovatelem hradit nebude.                                                                                 … chcete vědět víc?

Pro naše předškoláčky...

Milí rodiče, v následujícím článku se dozvíte důležité informace o vstupu dítěte do základní školy. "Jak usnadnit svému dítěti vstup do první třídy?" Text od PhDr. Jany Kropáčkové, Ph.D. Předškolácké aktivity doma.pdf chcete vědět víc?

Zápis dětí do Bělohradské mateřské školy pro školní rok 2020/2021

Zápis dětí do naší mateřské školy se bude konat dne 6.5.2020 od 8:30hod. - 11:30hod. a od 13:00hod. - 15:00hod. na pracovišti T. G. Masaryka 300 v Lázních Bělohradě ve 4. třídě "Kytičky". Více informací a přihlášky najdete na našich webových stránkách v odkazu "ZÁPIS DO MŠ".                        … chcete vědět víc?

Uzavření Bělohradské mateřské školy v době letních prázdnin

Bělohradská mateřská škola bude uzavřena po dohodě se zřizovatelem od 27.7.2020 - 7.8.2020. chcete vědět víc?

Informace pro rodiče našich předškoláčků

Aby se naši předškoláci mohli i doma připravovat hravou formou na zápis do základní školy, paní učitelky připravily pro děti několik zajímavých pracovních listů. Pokud budete mít zájem, pište prosím na e-mail d.cerna@belohradskams.cz. Pracovní listy vám budou elektronicky zaslány. Paní učitelky… chcete vědět víc?

Upozornění

Žádost o ošetřovné budeme vydávat elektronicky. Pro vyplnění podkladů OSSZ, je třeba sdělit do e-mailu belohradskams@seznam.cz jméno dítěte a rodné číslo. Vyplněný formulář bude zaslán zpět na Vaši e-mailovou adresu.                                                                                   … chcete vědět víc?

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče, v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění koronavirus- COVID 19 a po dohodě se zřizovatelem bude od úterý 17.3. 2020 Bělohradská mateřská škola do odvolání UZAVŘENA.Aktuální informace budou na našich webových stránkách, popř. nás kontaktujte na… chcete vědět víc?

Provoz Bělohradské mateřské školy

Po dohodě se zřizovatelem se od pondělí 16.3.2020 omezuje provoz Bělohradské mateřské školy z důvodu malého počtu přítomných dětí v MŠ. Provoz mateřské školy bude pouze na pracovišti Lázně Bělohrad. Pro aktuální informace prosím sledujte naše webové stránky.                                         … chcete vědět víc?

Společná schůzka

Společná schůzka dne 11.3.2020 je vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví ČR a nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 zrušena. chcete vědět víc?

Ministerstvo zdravotnictví - mimořádné opatření

Po dohodě se zřizovatelem funguje Bělohradská mateřská škola dále v nezměněném režimu. Mimořádné opatření.pdf chcete vědět víc?

Poděkování

Děkujeme Zahradnictví U Lejdarů za pozvání na prohlídku zahradnictví a paní Lejdarové za darované kytičky na výzdobu třídy. Děti a učitelky ze třídy Sluníčka chcete vědět víc?

Společná schůzka

Společná schůzka.pdf chcete vědět víc?

Poděkování paní Mezerové

Děkujeme paní Mezerové za ukázku canisterapie s pejskem v naší mateřské škole. Fotografie jsou umístěny v aktualitách jednotlivých tříd. chcete vědět víc?

Lyžáček na Máchovce

Ostatní fotografie najdete v aktualitách jednotlivých tříd.  chcete vědět víc?

Lyžařský výcvik SKI Máchovka

Lyžařský výcvik  SKI Máchovka 17.2. – 21.2.2020 Odjezd: 7:45 hodin od mateřské školy  S sebou: ·       do pevné tašky, nebo batohu: helmu, kuklu, lyžařské boty, rukavice – vše řádně podepsané. ·       lyže – zvlášť svázané nebo ve vaku - podepsané ·       vhodné lyžařské oblečení budou mít děti na… chcete vědět víc?

Jarní prázdniny

Provoz o jarních prázdninách (ve dnech 3. - 7.2.2020) bude v mateřské škole v Lázních Bělohradě, mateřská škola na Horní Nové Vsi bude uzavřena. chcete vědět víc?

Zdravá 5

Dne 6. a 7. ledna se děti z Bělohradské mateřské školy zúčastnily projektu Zdravá 5 (obrázky k tématu jsou umístěny ve vestibulu MŠ, fotografie z této akce najdete v aktualitách v jednotlivých třídách) chcete vědět víc?

Poděkování

Děkujeme Spolku rodičů a přátel Bělohradské mateřské školy za dárky, které děti obdržely při vánoční nadílce. chcete vědět víc?

Vánoční prázdniny

Naše mateřská škola po dohodě se zřizovatelem bude uzavřena od 23.12.2019 do 03.01.2020. Na děti se budeme těšit v pondělí 6.1.2020 chcete vědět víc?

Čertovské a vánoční besídky

Milí rodiče, srdečně Vás zveme na čertovské a vánoční besídky v naší mateřské škole. Těšíme se na Vás a doufáme, že si společně užijeme předvánoční čas. MŠ Lázně Bělohrad 2. třída "Sluníčka" - 12.12.2019 od 15:15 hodin 3. třída "Veverky" -  03.12.2019 od 15:15 hodin 4. třída "Kytičky" -   03.12… chcete vědět víc?

Poděkování

Děkujeme paní Mezerové za ukázku canisterapie s pejskem v naší mateřské škole. chcete vědět víc?