Informace k zápisu

Vážení rodiče, seznam přijatých dětí na školní rok 2022 / 23 a informační leták najdete ve složce „Zápis do MŠ“   chcete vědět víc?

Čarodějnický průvod

V pátek 29.dubna se malí čarodějové a čarodějnice sešli před školkou, aby vyrazili v celé své kráse na společný průvod městem.  chcete vědět víc?

Oznámení o přerušení provozu o letních prázdninách 2022

Přerušení provozu : Přerušení provozu o letních prázdninách 2022 chcete vědět víc?

Objednávání stravy online

Vážení  rodiče,v rámci zkvalitňování služeb jídelny spouštíme novou službu Objednávání stravy Internetem pomocí aplikace Strava.cz.Umožní Vám přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli. V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete také… chcete vědět víc?

Zápis do MŠ pro školní rok 2022/2023

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023 bude v termínu 2., 3., 4., a 10. května 2022.Podrobné informace najdete v záložce „Zápis do MŠ“.K zápisu do MŠ v období od 2. do 16. května nemohou podat přihlášku cizinci s vízem za účelem strpění pobytu na území ČR podle § 33 odst. 1… chcete vědět víc?

Pozor důležité!

Změna v systému plateb!!!!Předškolní děti : Změna v systému platebMladší děti: Změna v systému plateb chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu

Lyžařský kurz - fotografie z 5. závěrečné lekce od profesionální fotografky - 5.závěrečné lekce od profesionální fotografky chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu

Závěrečná karnevalová lekce - Lyžařský kurz- karneval                                               - Lyžařský kurz- karneval 2.část chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu

Slunečný čtvrtek si děti moc užily - Lyžařský kurz- čtvrtek  chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu pondělí- středa

Děti ze třídy Kytičky, Berušky a Motýlci začaly v pondělí jezdit na lyžařskou školičku na Kněžický vrch. První den byl pro některé děti velmi náročný- poprvé stály na lyžích. Děti se nejprve se seznámily s lyžemi, učily se hlavně na nich stát, chodit do svahu, jezdit na pojízdnem koberci a postupně… chcete vědět víc?

Pozor změna!

Vážení rodiče,od úterý 25.1. do pátku 28.1. budou obědy, z provozních a organizačních důvodů, dováženy na pracoviště v Horní Nové Vsi z pracoviště v Lázních Bělohradě.Jídelní lístek byl upraven.Děkujeme Vám za pochopení.kolektiv Bělohradské MŠ    chcete vědět víc?

Potvrzení výdajů za školkovné v roce 2021

Vážení rodiče,v případě, že budete potřebovat vystavit „Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění vyživovaného dítěte za období roku 2021“,(nevztahuje se na děti s odkladem povinné školní docházky) nahlaste se v co nejbližším termínu paní učitelce ve třídě.Potvrzení vystaví ředitelka školy a… chcete vědět víc?

Oznámení o snížení úplaty za předškolní vzdělávání

Oznamujeme, že z důvodu přerušení provozu Bělohradské mateřské školy od 23.12.2021,ředitelka Bělohradské mateřské školy stanovila úplatu za předškolní vzdělávání na měsíc prosinec na částku 315 Kč.Děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné a děti s odkladem školní docházky úplatu za… chcete vědět víc?

Oznámení pro rodiče

Vážení rodiče,vzhledem k pozitivní diagnóze COVID-19 u dítěte ve třídě Sluníčka, Vám sděluji,že všechny děti, které byly přítomné ve třídě dne 16.11.2021, byly vyhodnoceny jako osoby v rizikovém kontaktu,proto jsou všechny uvedeny do karantény. Provedená opatření jsou v souladu s nařízením Krajské… chcete vědět víc?

Lampionový průvod

Ve středu 20.října kolektiv Bělohradské MŠ uskutečnil první ročník podzimního Lampionového průvodu.Na hřišti u Pardoubku se nás sešlo opravdu hodně. Potěšil nás zájem našich dětí, ale i těch, které brány mateřské školy opustily v minulých letech.K dobré náladě přispělo příjemné teplé počasí, a… chcete vědět víc?

Oznámení

Vážení rodiče,  zpráva o hospodaření, zpráva o činnosti a návrh rozpočtu SRPŠ jsou k dispozici v sekci dokumenty. chcete vědět víc?

Oznámení o přerušení provozu školy

Se souhlasem zřizovatele oznamujeme,že provoz Bělohradské mateřské školy bude přerušen na obou pracovištích v době vánočních prázdnin a to od 23.12.2021 do 2.1.2022.Poslední den provozu je stanoven na středu 22.12.2021.Mateřská škola se opět otevře v pondělí 3.1.2022. chcete vědět víc?

Lampionový průvod

POZOR ZMĚNA ČASU: sraz na Pardoubku v 17:45  chcete vědět víc?

Vánoční fotografování

Vážení rodiče, vánoční fotografování dětí proběhne v těchto termínech:              - 11.10. - pracoviště HNV - obě třídy              - 13.10. - pracoviště LB - Kytičky, Berušky, Sluníčka              -  7.12. - pracoviště LB - Veverky, Zajíčci chcete vědět víc?

Oznámení pro rodiče!

Z provozních důvodu od 5.10.2021 zajistí obědy po nezbytnou dobu Základní škola K.V.Raise Lázně Bělohrad. Přesnídávky a svačiny zajistí kuchyň v mateřské škole. Cena oběda pro děti do 6 let bude přeúčtována základní škole v ceně 20,-Kč a cena oběda pro děti starší 6 let bude v ceně 22,-Kč. Děkujeme… chcete vědět víc?

Oznámení

Vážení rodiče,prázdninový provoz končí 31.8.2021. Děti, které nebyly přihlášené na letní měsíce mohou nastoupit ve středu 1.9.2021.Těšíme se na Vás chcete vědět víc?

Změna e- mailových adres

Vážení rodiče, s platností od 25.8.2021 dochází ke změně emailové adresy školní jídelny a obecné emailové adresy MŠ.Školní jídelna: jidelna@belohradskams.czObecná emailová adresa MŠ: reditelka@belohradskams.czNásledně od 1.9.2021 dochází ke změně emailových adres jednotlivých tříd.Informace budou… chcete vědět víc?