Provoz Bělohradské mateřské školy o podzimních prázdninách

Provoz o podzimních prázdninách (26.10. - 30.10.) bude pouze na pracovišti v Lázních Bělohradě ve třídě "Sluníčka". Dne 28.10.2020 - státní svátek mateřská škola bude uzavřena. chcete vědět víc?

Informace k situaci v Bělohradské mateřské škole

Vzhledem k dotazům na situaci v Bělohradské mateřské škole a výsledky vyhlášeného konkursního řízení na místo ředitele BMŠ, podává rada města následující informaci: Rada města Lázně Bělohrad se na svém zasedání 7. října zabývala konkursním řízením na obsazení pracovního místa ředitele Bělohradské… chcete vědět víc?

Vyhlášení konkursu

Vyhlášení konkursu MŠ.pdf chcete vědět víc?

Oznámení o výskytu onemocnění Covid - 19

Oznámení o výskytu onemocnění Covid - 19 u zaměstnankyně Bělohradské mateřské školy - pracoviště Horní Nová Ves. Vzhledem k tomu, že dnešním dnem uplynulo 10 dní od posledního kontaktu s pozitivní osobou, nebudou děti ani dospělé osoby posílány v případě, že nemají žádné příznaky, na test a bude… chcete vědět víc?

Informace ke jmenování ředitele Bělohradské mateřské školy

Vzhledem k častým dotazům rodičů dětí na situaci v Bělohradské mateřské škole poskytujeme následující informaci.Koncem června 2020 odstoupila z funkce ředitelky Bělohradské mateřské školy paní Eliška Sekotová, která následně ukončila i pracovní poměr v Bělohradské mateřské škole. Paní Sekotová… chcete vědět víc?

Upozornění

Milí rodiče, v současné době se intenetové stránky aktualizují. Děkujeme za pochopení. chcete vědět víc?

Vybírání čipů od předškoláků - prodlouženo

Vybírání čipů od předškoláků proběhne od 1.7. - 17.7.2020 v kanceláři u vedoucí stravování p. Pourové, na pracovišti Lázně Bělohrad. chcete vědět víc?

Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí

Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí na školní rok 2020/2021 se koná 27.8.2020 od 14:30 hod. ve 3. třídě "Veverky" na pracovišti Lázně Bělohrad. chcete vědět víc?

Předání dárků pro předškoláky

Předání dárků pro předškoláky proběhne v úterý 23.6.2020 ve vestibulu mateřské školy na pracovišti Lázně Bělohrad, průběžně od 16:00 hod. do 17:00 hod.                                                                                                                      Těšíme se na Vás chcete vědět víc?

Provoz o letních prázdninách

Milí rodiče,pokud budete mít zájem o docházku Vašeho dítěte o letních prázdnínách do mateřské školy, prosíme o nahlášení  a vyplnění docházky dítěte ve 2. třídě "Sluníčka", ve 4. třídě "Kytičky" a na Horní Nové Vsi ve třídě "Broučci" (seznamy budou ve třídách u p. učitelek), nebo telefonicky po… chcete vědět víc?

Odhlašování a přihlašování stravy

Od pondělí 25.5.2020 do odvolání bude možné odhlašovat i přihlašovat stravu v mateřské škole každý den do 7:00hod. Jídlo do jídlonosičů se nebude vydávat.                                                                                                                   Děkujeme za pochopení chcete vědět víc?

Podmínky znovuotevření mateřské školy

Bělohradská mateřská škola bude otevřena od pondělí 25.5.2020. Provoz bude obnoven za dodržení zvýšených hygienických a organizačních podmínek. Provoz mateřské školy do konce června 2020 bude od 6:30h. – 16:00h. na pracovišti Horní Nová Ves i na pracovišti Lázně Bělohrad. Na pracovišti v Lázních… chcete vědět víc?

Informace k přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání 2020/2021

Po zaevidování všech žádostí bude každému dítěti přiděleno registrační číslo, pod kterým bude dítě uvedeno v seznamu přijatých dětí. Registrační číslo obdržíte e-mailem, popř. poštou na adresu uvedenou v žádosti. Seznam přijatých dětí bude vyvěšen na webových stránkách školy a ve vývěsních… chcete vědět víc?

Aktuálně:

Vážení rodiče, pokud budete mít zájem o docházku Vašeho dítěte do mateřské školy, prosíme o zaslání závazné přihlášky na e-mail: z.batkova@belohradskams.cz do 20.5.2020  8:00hod.Formou: Přihlašuji své dítě: ............................... k docházce do MŠ od ...........                             … chcete vědět víc?

Otevření Bělohradské mateřské školy

Vážení rodiče,vzhledem k současné situaci předpokládáme, že by za dodržení hygienických a organizačních podmínek, které stanovilo ve své metodice MŠMT, mohl být obnoven provoz naší mateřské školy, dle zájmu rodičů a po dohodě se zřizovatelem 25.5.2020. Sledujte prosím, naše webové stránky, aktuální… chcete vědět víc?

Výstava v MŠ

Milé děti, těšíme se, že nám přinesete svoje výrobky a obrázky, které jste po dobu uzavření školky vyrobily. Po otevření mateřské školy z nich uděláme výstavu ve vestibulu naší školky. chcete vědět víc?

Otevírací doba kanceláře vedoucí školní jídelny v době nouzového stavu

Kancelář vedoucí školní jídelny bude k dispozici:Pracoviště Lázně Bělohrad:pondělí   4.5.2020   6:30 - 16:00h.úterý       5.5.2020   6:30 - 14:00h.středa     6.5.2020   6:30 - 16:00h.Zvoňte na kancelář vedoucí školní jídelny. Budova MŠ je uzavřena. Pracoviště Horní Nová Ves:čtvrtek     7.5.2020  6… chcete vědět víc?

"Předškoláčci"

Milí rodiče,pravidelně pro Vás paní učitelky budou připravovat náměty pro děti z naší výchovně vzdělávací práce. V sekci Předškoláčci na horní liště najdete různé písničky, básničky, grafomotorická cvičení, omalovánky a pracovní listy, které se budou týkat jednotlivých témat, s kterými bychom v… chcete vědět víc?

Informace k zápisu do Bělohradské mateřské školy

Vážení rodiče,Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo, v souvislosti s mimořádným opatřením vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním covid-19, opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou bez přítomnosti dětí… chcete vědět víc?

Náměty ke společné činnosti s dětmi

Milí rodiče,po dobu nouzového stavu Vám nabízíme náměty ke společné činnosti s dětmi.Náměty ke společné činnosti s dětmi.pdf chcete vědět víc?

Výtvarná soutěž

Milí rodiče,protože víme, že děti mají rády přírodu a kreslí hezké obrázky. Nabízíme možnost účastnit se výtvarné soutěže na téma - "Mé toulky za zvěří". Bližší informace k soutěži najdete v přiloženém souboru. Mé toulky za zvěrí.pdf chcete vědět víc?

Změny k zápisu do Bělohradské mateřské školy

Vážení rodiče, dle nových pokynů MŠMT připravujeme zápis bez přítomnosti rodičů a dětí. Sledujte prosím aktuální informace na našich webových stránkách.                                                                                                                        Děkujeme za pochopení chcete vědět víc?

Pro naše předškoláčky...

Milí rodiče, znovu pro Vás máme pracovní listy pro předškoláky, tentokrát na téma Velikonoce. Pokud budete mít zájem zabavit Vaše děti, pište na e-mail: d.cerna@belohradskams.cz. Pracovní listy Vám budou elektronicky zaslány. chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »