Provoz o letních prázdninách

PROVOZ V ČERVENCI A SRPNU 2022V měsíci červenci a srpnu budou v provozu třídy Kytičky, Sluníčka a VeverkyRozmístění dětí:  Do třídy Kytičky budou docházet přihlášené děti ze třídy Veverky a Kytičky                              Do třídy Sluníčka budou docházet přihlášené děti ze třídy Sluníčka a… chcete vědět víc?

Oznámení

Oznámení o výši úplaty za předškol.vzdělávání na šk.rok 2022/23: Oznámení chcete vědět víc?

Informace o výsledcích zápisu / Результати зарахування

була прийнята:  Результати зарахування chcete vědět víc?

Informace pro rodiče

Pozor změna! - Informace chcete vědět víc?

Požární poplachové cvičení

Dne 31.5. proběhlo v naší MŠ poplachové cvičení s nácvikem evakuace budovy.Pro lepší efekt jsme nechaly zakouřit mlhostrojem vestibuly na obou pracovištích. Po vyhlášení poplachu nedošlo k panice a děti pod vedením pedagogů a provozních zaměstnankyň opustily třídy.Členky požární hlídky včetně… chcete vědět víc?

Vystoupení 300 let Bělohradu

Odkaz na video z vystoupení - https://www.youtube.com/watch?v=a0Xmpw8XW0U chcete vědět víc?

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU

Повідомлення про спеціальний запис - Zápis/запис chcete vědět víc?

Informace k zápisu

Vážení rodiče, seznam přijatých dětí na školní rok 2022 / 23 a informační leták najdete ve složce „Zápis do MŠ“   chcete vědět víc?

Čarodějnický průvod

V pátek 29.dubna se malí čarodějové a čarodějnice sešli před školkou, aby vyrazili v celé své kráse na společný průvod městem.  chcete vědět víc?

Oznámení o přerušení provozu o letních prázdninách 2022

Přerušení provozu : Přerušení provozu o letních prázdninách 2022 chcete vědět víc?

Objednávání stravy online

Vážení  rodiče,v rámci zkvalitňování služeb jídelny spouštíme novou službu Objednávání stravy Internetem pomocí aplikace Strava.cz.Umožní Vám přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli. V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete také… chcete vědět víc?

Zápis do MŠ pro školní rok 2022/2023

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023 bude v termínu 2., 3., 4., a 10. května 2022.Podrobné informace najdete v záložce „Zápis do MŠ“.K zápisu do MŠ v období od 2. do 16. května nemohou podat přihlášku cizinci s vízem za účelem strpění pobytu na území ČR podle § 33 odst. 1… chcete vědět víc?

Pozor důležité!

Změna v systému plateb!!!!Předškolní děti : Změna v systému platebMladší děti: Změna v systému plateb chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu

Lyžařský kurz - fotografie z 5. závěrečné lekce od profesionální fotografky - 5.závěrečné lekce od profesionální fotografky chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu

Závěrečná karnevalová lekce - Lyžařský kurz- karneval                                               - Lyžařský kurz- karneval 2.část chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu

Slunečný čtvrtek si děti moc užily - Lyžařský kurz- čtvrtek  chcete vědět víc?

Fotky z lyžařského kurzu pondělí- středa

Děti ze třídy Kytičky, Berušky a Motýlci začaly v pondělí jezdit na lyžařskou školičku na Kněžický vrch. První den byl pro některé děti velmi náročný- poprvé stály na lyžích. Děti se nejprve se seznámily s lyžemi, učily se hlavně na nich stát, chodit do svahu, jezdit na pojízdnem koberci a postupně… chcete vědět víc?

Pozor změna!

Vážení rodiče,od úterý 25.1. do pátku 28.1. budou obědy, z provozních a organizačních důvodů, dováženy na pracoviště v Horní Nové Vsi z pracoviště v Lázních Bělohradě.Jídelní lístek byl upraven.Děkujeme Vám za pochopení.kolektiv Bělohradské MŠ    chcete vědět víc?

Potvrzení výdajů za školkovné v roce 2021

Vážení rodiče,v případě, že budete potřebovat vystavit „Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění vyživovaného dítěte za období roku 2021“,(nevztahuje se na děti s odkladem povinné školní docházky) nahlaste se v co nejbližším termínu paní učitelce ve třídě.Potvrzení vystaví ředitelka školy a… chcete vědět víc?

Oznámení o snížení úplaty za předškolní vzdělávání

Oznamujeme, že z důvodu přerušení provozu Bělohradské mateřské školy od 23.12.2021,ředitelka Bělohradské mateřské školy stanovila úplatu za předškolní vzdělávání na měsíc prosinec na částku 315 Kč.Děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné a děti s odkladem školní docházky úplatu za… chcete vědět víc?

Oznámení pro rodiče

Vážení rodiče,vzhledem k pozitivní diagnóze COVID-19 u dítěte ve třídě Sluníčka, Vám sděluji,že všechny děti, které byly přítomné ve třídě dne 16.11.2021, byly vyhodnoceny jako osoby v rizikovém kontaktu,proto jsou všechny uvedeny do karantény. Provedená opatření jsou v souladu s nařízením Krajské… chcete vědět víc?

Lampionový průvod

Ve středu 20.října kolektiv Bělohradské MŠ uskutečnil první ročník podzimního Lampionového průvodu.Na hřišti u Pardoubku se nás sešlo opravdu hodně. Potěšil nás zájem našich dětí, ale i těch, které brány mateřské školy opustily v minulých letech.K dobré náladě přispělo příjemné teplé počasí, a… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »