ZÁPIS DĚTÍ

Z Á P I S  D Ě T Ík předškolnímu vzdělávánípro školní rok 2023/2024se uskuteční pro obě pracoviště mateřské školy na pracovišti T. G. Masaryka 300v termínu 3., 4., a 10. května 2023. Leták je ZDE .Další informace najdete v záložce „ZÁPIS DO MŠ“ chcete vědět víc?

Lyžařský kurz - 5.den

Lyžařský kurz jsme zakončili karnevalem. Všichni měli nádherné masky, za které jim náležitě patří pochvala. Nejenom za masky, ale i za odvedený výkon na celém kurzu. Dnešní počasí nás sice ještě potrápilo, ale kurz jsme všichni zvládli a hlavně, umíme lyžovat! Děkujeme rodičům za spolupráci a… chcete vědět víc?

Lyžařský kurz - 4.den

Předposlední čtvrteční den jsme již všichni jezdili na vleku. Všem nám to moc hezky šlo a dostali jsme velkou pochvalu. Zítra už nás čeká karneval, musím si ještě zabalit masku, abych na ní nezapomněl. Maminka s tatínkem se prý přijdou podívat, to bude príma.Fotky - 4.den chcete vědět víc?

Lyžařský kurz - 3.den

Středa byla ve znamení překážek. Instruktoři nám nachystali spoustu pěkných překážek, kterým jsme se vyhýbali, nebo podjížděli. Parádně jsme se při tom bavili. Fotky - 3.den chcete vědět víc?

Lyžařský kurz - 2.den

Úterní den nám dal docela zabrat, dost pršelo, ale to nás neodradilo od výuky. Dnes se již většina z nás dostala na vlek. I přes počasí, parádní lyžovačka.Fotky- 2.den chcete vědět víc?

Lyžařský kurz

První den lyžařského kurzu je úspěšně za námi. Poznali jsme naše instruktory a seznámili jsme se se sjezdovkou a vlekem, na kterém budeme jezdit. Nejprve jsme začali rozcvičkou a pak už hurá na lyže. Někteří už si to sviští na pomu, ale my ostatní se dnes učili brzdit a jezdit alá ,,pizza". Moc nás… chcete vědět víc?

Oznámení o přerušení provozu školy

Ředitelka školy oznamuje,že po projednání se zřizovatelem a s jeho souhlasem, bude provoz Bělohradské mateřské školy přerušen na 10 pracovních dnů v červenci a v srpnu následovně: Pracoviště T.G.Masaryka od pondělí 24.7. do pátku 4.8.2023Poslední den provozu je stanovena na pátek 21.7.2023.Mateřská… chcete vědět víc?

Oznámení o zvýšení ceny stravného od 1.3.2023

Vážení rodiče,tímto Vás informujeme, že z důvodu stálého zvyšování cen potravin jsme nuceni zvýšit cenu stravného na obou pracovištích, a to s účinností od 1.března 2023.Nové ceny jsou určeny finančními normativy, které jsou zakotveny v příloze č.2 novelizované vyhlášky č.107/2005 Sb., v platném… chcete vědět víc?

Přerušení provozu pracoviště Horní Nová Ves

Ředitelka školy oznamuje, že po projednání se zřizovatelem a s jeho souhlasem,bude provoz na pracovišti v Horní Nové Vsi PŘERUŠEN v pátek 3.2.2023z důvodu malého počtu přihlášených dětí.Přihlášené děti budou umístěny na pracoviště T.G.Masaryka v Lázních Bělohradě.Provoz pracoviště bude obnoven v… chcete vědět víc?

Informace pro rodiče

Ve dnech 29.-30.1. probíhala instalace kamerového systému na pracovišti Horní Nová Ves. V provozu je od 31.1.2023.  chcete vědět víc?

Potvrzení výdajů za školkovné zaplacené za období 01 – 12/ 2022

Vážení rodiče,potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění vyživovaného dítěte za období roku 2022 budeme vydávat od 24.1.2023Potvrzení vystaví ředitelka školy a bude předáno učitelkami na vyžádání. chcete vědět víc?

Vánoční zpívání v pečovatelském domě

Dne 20. 12., se děti ze třídy Berušky a Sluníčka, vydaly do Domu s pečovatelskou službou v Lázních Bělohrad, potěšit zdejší seniory svou návštěvou. Pro babičky a dědečky si připravily krátký program složený z básní a písní. Na závěr děti rozdaly přáníčka, a popřály seniorům hodně zdraví a příjemné… chcete vědět víc?

Oznámení o přerušení provozu školy

Milí rodiče, v příloze naleznete oznámení o přerušení provozu o vánočních prázdninách - Přerušení provozu chcete vědět víc?

Třída Zajíčci

Vážení rodiče,s radostí Vám oznamujeme, že třída Zajíčci je po rekonstrukci sociálního zařízení a připravena na nový školní rok.Těšíme se na Vás i na děti ve čtvrtek 1.září. chcete vědět víc?

Informace pro rodiče

Veškeré informace o odhlašování stravy a návodu na aplikaci strava.cz naleznete v záložce školní jídelna. chcete vědět víc?

Informace pro rodiče

Seznamy dětí na školní rok 2022/2023 jsou vyvěšeny  u vstupních dvěří na obou pracovištích. Třída Zajíčků tvoří nově příchozí děti. LBDěti ze třídy Zajíčků přechází do třídy Veverky. Děti ze třídy Veverky přechází do třídy Sluníčka. Děti ze třídy Sluníčka přechází do třídy Berušky. Třídu Kytičky… chcete vědět víc?

Provoz o letních prázdninách

PROVOZ V ČERVENCI A SRPNU 2022V měsíci červenci a srpnu budou v provozu třídy Kytičky, Sluníčka a VeverkyRozmístění dětí:  Do třídy Kytičky budou docházet přihlášené děti ze třídy Veverky a Kytičky                              Do třídy Sluníčka budou docházet přihlášené děti ze třídy Sluníčka a… chcete vědět víc?

Oznámení

Oznámení o výši úplaty za předškol.vzdělávání na šk.rok 2022/23: Oznámení chcete vědět víc?

Informace o výsledcích zápisu / Результати зарахування

була прийнята:  Результати зарахування chcete vědět víc?

Informace pro rodiče

Pozor změna! - Informace chcete vědět víc?

Požární poplachové cvičení

Dne 31.5. proběhlo v naší MŠ poplachové cvičení s nácvikem evakuace budovy.Pro lepší efekt jsme nechaly zakouřit mlhostrojem vestibuly na obou pracovištích. Po vyhlášení poplachu nedošlo k panice a děti pod vedením pedagogů a provozních zaměstnankyň opustily třídy.Členky požární hlídky včetně… chcete vědět víc?

Vystoupení 300 let Bělohradu

Odkaz na video z vystoupení - https://www.youtube.com/watch?v=a0Xmpw8XW0U chcete vědět víc?

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU

Повідомлення про спеціальний запис - Zápis/запис chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »